Dāvanu karte izbraucienam ar jahtu - tikai 35€.
Pasūti dāvanu šeit!

Izbraucieni ar jahtu Anno Domini ir, bija un būs neaizmirstami!

Izbraucieni ar jahtu Anno Domini

Izbraucieni ar jahtu 2010. gada sezonā

Kaut arī upes un jūras vēl ir klātas ar biezu ledus kārtu, pavasaris jau strauji tuvojas Latvijai un vasara arī ir tepat jau klāt. Pamazām sākam gatavoties jaunajai jahtas nomas sezonai. Plānojam remontdarbus, jo jahtu ir jāatsvaidzina pēc ilgās ziemas dusas. Jāizlemj kurās sacensībās piedalīties un kādos tālbraucienos burāt. Kāds būs šis gads? Vai vasara būs karsta un burāšanas sezona pilna neaizmirstamām, pozitīvām emocijām? Vai tā būs līdzīga pērn uz viena elpas vilciena aizvadītajai sezonai? Vai atkal varēsim līksmi vizināties un peldēties? Vai vasara izdosies? Vai šovasar bieži varēsim baudīt izbraucienus ar jahtu?

Jā! Tā noteikti būs! Pavisam drīz atkal sāks spīdēt ilgi gaidītā saulīte un visi burāt gribētāji atkal sāks rosīties.

Kamēr jaunā burāšanas sezona vel īsti nav pietuvojusies, neizbēgama ir kavēšanās atmiņās. Aukstajos ziemas vakaros vispatīkamāk ir atcerēties 2010. gada karsto jūliju un ilgo +30 grādu karstumu, kad visu dienu varēja pavadīt atklātā jūrā, baudot mieru un klusumu kādā šaurākā tuvinieku lokā vai līksmi un jautri peldoties un klausoties skaļu mūziku atraktīvu draugu pulkā.

Visapkārt ir jūra un tik ļoti uzsilis ūdens, ka, ienirstot, to nemaz nejūti. Šajās karstajās dienās Lielupe un līča piekraste bija pārpildīta ar aktīvās atpūtas cienītājiem. Visi steidz izmantot karstās brīvās dienas, ko sniedz māte daba te pat Latvijā. Aizvadot vairākas dienas Jūrmalā nepārtrauktā tveicē, Kanāriju salas vai citi eksotiskie kūrorti kļuva par lamu vārdiem. Arī Latvija ir silto un eksotisko zemju daļa! Arī pie mums ir labi un viss notiek, sevišķi vasarā, jo īpaši Jūrmalā.

Galvenie notikumi risinās jūrā! Atklātā jūrā! Uz tikšanos vasarā uz jahtas!

Jahtu Noma
→ Papildus informācija pa tālr. +371 29 214 264 (8:00 – 22:00, Alberts)

Предыдущий Пост:

Следующий Пост: