Dāvanu karte izbraucienam ar jahtu - tikai 35€.
Pasūti dāvanu šeit!

Izbraucieni ar kuteri Bayliner 285

Izbraucieni ar kuteri Bayliner 285

Izbraucieni ar kuteri Bayliner 285

Ātruma un asāku atpūtas izjūtu cienītājiem esam sarūpējuši iespēju doties atpūtas izbraucienā ar ļoti komfortablu kuteri Bayliner 285. Tas ir 8,5 metrus garš 2004. gada izlaiduma kuteris ar 300 z.s. benzīna dzinēju, kas uz ūdens attīsta ātrumu līdz 50…55 km/h. Uz ūdens tas ir pieklājīgs ātrums.

Rezervēt jahtu izbraucienam

Pieteikt izbraucienu: +371 29214264

izbraucieni@arjahtu.lv 9:30 - 20:00, Alberts


Izbraucienu ar kuteri Bayliner 285 var pieteikt arī aizpildot kontaktformu.

Ar kuteri Bayliner 285 iespējams doties izbraucienā pa Lielupi, Buļļupi, Daugavu vai Jūras piekrasti un tālāk pa Rīgas jūras līci, kur vien sirds kāro.

Izbraucienā ar kuteri Bayliner 285

Kuterim, atšķirībā no buru jahtas, nav masta un to neierobežo tilti. Tādējādi ar kuteri iespējams pabūt vietās, kur ar buru jahtu to izdarīt būtu grūti – piemēram – aizbraukt pa Lielupi līdz Majoriem un Slokai, izbraukt no Lielupes pa Buļļupi un Daugavu un atpakaļ vai aizbraukt kaut līdz pašai Rīgas HES zem visiem 5 Rīgas tiltiem pāri Daugavai.

Izbraucienā ar kuteri Bayliner 285 pa Lielupi

Komforts uz kutera Bayliner 285

Uz kutera Bayliner 285 ērti un komfortabli jutīsies 6 personas. Maksimālais braucēju skaits, ko akceptē kapteinis, ir 8.

Brauciens ar kuteri Bayliner 285

Uz kutera klāja ir grezns kokpits ar ādas dīvāniem un nolocāmu galdu, kur baudīt izbraucienu un vēju, bet priekšpusē virs kajītes var iekārtoties divi drosmīgi braucēji. Šeit glābšanas vestes brauciena laikā ir obligātas. Kuterim stāvot, priekšējais klājs pārtop par sauļošanās zonu.

Kutera aimugurējā daļa ir zem un piemērota iekāpšanai ūdenī peldoties, vai uzkāpšanai uz ūdens motocikla, ja tāds paņemts līdzi.

Kutera Bayliner 285 salonā ir skaista un plaša guļvieta, kambīze (virtuve) ar ēdamgaldu, tualete, duša un zem klāja izvietota papildus guļamkajīte īpaši romantiski noskaņotiem braucējiem.

Kutera Bayliner 285 salons

Kutera Bayliner 285 salons

Kutera Bayliner 285 salons

Virtuvē pieejama izlietne, mikroviļņu krāsns, trauki un ledusskapis. Uz kutera klāja un salonā darbojas kvalitatīva audiosistēma. Salona apdare un mēbeles veidotas no koka un ādas.

Kutera Bayliner 285 salons

Kutera Bayliner 285 salons

Sajūtas braucienā ar kuteri Bayliner 285

Uzkāpjot uz kutera, patīkamas sajūtas sniedz augstā salona un klāja kokpita kvalitāte. Tā vien gribas uzturēties tur ilgāk un izmēģināt visas pieejamās ērtības darbībā. Atpakaļgaitā atejam no piestātnes un lēnām izbraucam cauri Lielupes attekas kanāliem uz Balto kāpu.

Kutera Bayliner 285 noma Lielupē

Kanālā panākam buru jahtu Arguss un kutera kapteinis respektējot to, samazaina ātrumu. Tas ļauj pārmīt dažus vārdus ar makšķerniekiem airu laivā.

Izejot Lielupē, Bayliner 285 dzinējam tiek dota pilna vaļa, braucēju mati sāk plīvot vējā un dzenskrūves sakultā ūdens vērpetes izstiepjas taisnā līnijā kutera aizmugurē. Tagad ir paskaļi, taču sarunāties ir iespējams. Asākās izjūtas sākas brīdī, kad kapteinis cieši piekodina turēties no visa spēka, jo tiks demonstrētas kutera iespējas – pilnā ātrumā kuteris tiek pagriezts pretējā virzienā un, jā – centrbēdzes sajūtas tiešām ir fantastiskas!

Kutera Bayliner 285 noma Lielupē

Taču nekas kritisks nenotiek un nekas tāds arī nav iespējams jo Bayliner 285, strauji to sagriežot, kavitācijas (dzenskrūvei piekļūst gaiss, kuterim sasveroties) rezultātā zaudē ātrumu un saglabā stabilitāti.

Kutera Bayliner 285 noma Lielupē

Pie Baltās kāpas pa trepēm nokāpjam krastā sausām kājām, bet kuteris dodas Lielupes vidū izgriezt dažas goda virāžas. Taisnības labad jāteic – no malas izskatās skaisti, taču ne vairs tik efektīvi kā pašam atrodoties uz kutera klāja. Tāpēc ir vērts izbaudīt!

Kā pavadīt laiku un ko ņemt līdzi izbraucienā ar kuteri

Tā kā lielāko izbrauciena vērtību naudas izteiksmē veido degviela kutera braukšanas laikā, lietderīgi ieplānot pieturas skaistās vietās, kur nopeldēties, izkāpt krastā un iebaudīt līdzpaņemtās uzkodas un dzērienus.

Kutera Bayliner 285 noma Lielupē

Izbraucienā ar kuteri noderēs laikapstākļiem piemērots apģērbs, nepieciešamais peldēšanai, uzkodas, atspirdzinoši dzērieni un viegli apavi. Pārvietošanās pa kutera klāju notiek basām kājām. Tāpat līdzi var paņemt labi iepakotus grila piederumus un pašu grilu šašlika cepšanai.

Vairāk par atpūtu uz ūdens var uzzināt sadaļā Jautājumi un atbildes

Izbraucienu laiki ar kuteri Bayliner 285

→ Katru dienu no plkst. 11:00 līdz krēslai (21:00…23:00)
→ Brauciena laiks jāpiesaka iepriekš

Braucēju skaits uz kutera Bayliner 285

Optimālais braucēju skaits: 6
Maksimālais skaits: 8 braucēji.

Kutera Bayliner 285 nomas cenas

Tā kā lielāko daļu kutera nomas maksas veido degviela, kutera kopējo nomas maksu veido laiks, kas tiek pavadīts kustībā un laiks, kas tiek pavadīts kādā no pieturvietām izbrauciena laikā.

→ Kutera nomas cena gaitā – € 200 / h (kombinēts ātruma režīms)
→ Minimālais pasūtījuma apjoms – 2 hrs gaitā jeb € 400

Veicot pasūtījumu, iespējams kombinēt dažādus izbraucienu režīmus pēc izvēles.

Rezervēt jahtu izbraucienam

Pieteikt izbraucienu: +371 29214264

izbraucieni@arjahtu.lv 9:30 - 20:00, Alberts


Izbraucienu ar kuteri Bayliner 285 var pieteikt arī aizpildot kontaktformu.

Dāvanu kartes izbraucienam ar kuteri Bayliner 285

Izbraucienam ar kuteri Bayliner 285 piedāvājam iegādāties dāvanu karti, kas allaž būs oriģināla dāvana un neaizmirstams piedzīvojums Jūsu draugiem, kolēģiem un ģimenei. Atbilstoši izvēlētajam brauciena ilgumam un cenai, sagatavosim un nosūtīsim atbilstošu elektronisku dāvanu karti. Minimālā dāvanu kartes cena – € 485.

* Visas cenas norādītas bez PVN

Pieteikt izbraucienu

Lai pieteiktu izbraucienu ar kuteri Bayliner 285, aizpildiet zemāk redzamo kontaktformu vai zvaniet pa norādīto tālruni. Pēc pieteikuma nosūtīšanas pārbaudiet savu e-pastu, un mēs ar Jums sazināsimies iespējami drīz:

  Tavs vārds, uzvārds: *

  Tavs tālruņa numurs: *

  Tavs e-pasts: *

  Brauciena datums: *

  Plānotais brauciena sākuma laiks: *

  Plānotais braucēju skaits: *

  Izvēlies brauciena ilgumu: *

  Piezīmes, jautājumi:


  Предыдущий Пост:

  Следующий Пост: