Saulrieta izbraucieni piektdienās un sestdienās - 35€/pers. Rezervē šeit!

Atsauksmes par braucienu ar jahtu

Atsauksmes par braucienu ar jahtu

Atsauksmes par braucienu ar jahtu “Baci”

Liāna, brauca ar jahtu “Baci” kopā ar 6 draugiem:

Большое спасибо! Нам все очень понравилось, никаких замечаний нет. Остались довольны, что выбрали именно эту яхту, т.к. в заливе были большие волны и вообще она нам очень понравилась. Капитану отдельное спасибо!

Eva no TNT Latvia brauca ar jahtu “Baci” kopā ar saviem kolēģiem:

Paldies! Izbauciens bija ļoti patīkams!
Lai Jums veicas!

Atsauksmes par braucienu ar jahtu “Seesam”

Māra, sarīkoja meiteņu ballīti uz jahtas “Seesam” – kopā 8 meitenēm un šoferim:

Brauciens jau bija burvīgs, jo bija arī laba kompānija, kapteinis draudzīgs, uz jahtas pietika visiem vietas. Tas arī pateicoties labajiem laikapstākļiem. Jahta pirmajā brīdī izskatījās dikti maza, bet uzkāpām un vietas bija diezgan visiem. Ieraudzīju guļamvietu un sapratu,ka tā nebūs vienīgā reize, kad braucu ar jahtu. Tur arī visas ērtības slēpās. Varbūt piedāvāt šampanieti, iekļaujot to cenā. Tas būtu patīkams pārsteigums klientiem.
Liels paldies par burvīgo braucienu!

Ilze, brauca ar jahtu “Seesam” vēl ar 6 draugiem:

Brauciens mūs kopumā apmierināja, kapteinis Mārtiņš bija ļoti jauks un izpalīdzīgs. Arī jahtas aprīkojums šķita pietiekami komfortabls un jauks (..)

Egija, brauca ar jahtu “Seesam” 8 draugu kompānijā:

Brauciens bija skaists, jo pa Lielupi braucām pirmo reizi. (..)

Atsauksmes par braucienu ar jahtu “Anno Domini”

Inese, nomāja jahtu 6 personām:

Paldies arī Jums un kapteinim, ka mūs izvizināja! Par šo cenu un šādā laika sprīdī viss bija lieliski, izņemot to, ka lija lietus un nevarējām izbaudīt braucienu pilnvērtīgi. :( (..)
Vēlreiz paldies, bija jauki!

Valdis, brauca ar jahtu “Anno Domini” 10.06.2011 6 cilvēku kompānijā:

Kopumā viss bija ok un bija feini tiešām :)
Vienīgais uz jahtas neliels mīnuss bija tas ka tie borti (trosītes un stabiņi kur turēties) bija tādi nestabili, sajūta – ja turēsies ar visu spēku, tad noplīsīs. Bet nu tā nebija – neviens nenoplīsa :) Varbūt mums tikai tā likās. (..) Pozitīvā bija, protams, vairāk nekā trūkumu :) Visiem patika, it sevišķi, kad uzpūta stiprāks vējš :D
Kapteinis – normāls džeks, tieši kā vajag – pozitīvs. Nu visiem patika un man – visi palika apmierināti :)
Paldies!

Jevgēnija, brauca ar jahtu “Anno Domini” vēl ar 5 draugiem:

Нам понравилось все, не было негативных моментов, получили массу положительных эмоций, обязательно дадим рекомендации другим. Яхту оцениваем на хорошо – нам показалось все достаточно удобным.
НАМ ВСЕ ПОНРАВИЛОСЬ!!! СПАСИБО!!!

Daiga, nomāja jahtu 6 personām:

Kopumā gribu pateikt, par cik tas bija mūsu visu pirmais tāds izbrauciens ar jahtu, tad uzskatām, ka brauciens bija izdevies! Pati jahta – jauka un mājīga. Par ērtībām – uzskatām, ka priekš tāda izmēra jahtas, viss galvenais un nepieciešamais bija.

Gribētos izteikt arī atzinību Jahtas kapteinim!
Brauciens tiešām patika, tāpēc pavisam iespējams izvēlēsimies vēl kādu braucienu!

Judīte, burāja ar jahtu kopā vēl ar 7 draugiem:

Visiem brauciens ar jahtu patika. Arī laiks bija piemērots – nebij ne karsts, ne auksts. Tomēr daži no mūsu kompānijas pamanija nelielus defektus pašā jahtā, kas tai pat laikā netraucēja izbraudīt braucienu. Kapteinis bija lielisks, labāku pat nevarētu vēlēties. Visi jutās atbrīvoti un izbaudīja braucienu, kā nu katrs to vēlējās. Vīrieši izbaudīju burvīgo peldi jūrā un palika apmierināti, jo jahta tam bija piemērota.

Vēl kā pozitīvu var atzīmēt, veiksmīgi izveidoto mājas lapu, kurā nolasāma visa nepieciešamā informācija. Ar prieku ieteiksim arī citiem Jūsu jahtu.

Alīna, devās romantiskā braucienā ar jahtu divatā:

Brauciens ar Jūsu jahtu mums abiem patika. Kopumā patika viss, īpaši apkārtnes miers un klusums, kā arī iespēja redzēt burvīgas aivanas un izbaudīt svaigo gaisu.

Tatjana, bankas darbiniece, brauca ar jahtu pa Lielupi un jūras piekrasti – kopā 5 personas:

Paldies par braucienu, patīkama laika pavadīšana, atsaucīgs kapteinis ))))) Kajītes interjers varētu būt nedaudz mūsdienīgāks, viss pārējais pilnīgā kārtībā )))))))))))))

Kristīne, brauca ar jahtu pa Lielupi kopā vēl ar 7 draugiem:

Brauciens mūsu kompānijai patika, viss bija labā līmenī. Protams, varēja laika apstākļi būt labāki, bet tas vairs nav atkatīgs no Jums. Sakām paldies, ka devāt iespēju lieliski pavadīt dzimšanas dienas vakaru!

Žanis, atzīmēja vecpuišu ballīti uz jahtas kopā ar 7 draugiem:

Brauciens bija ideāls. Tieši tas, kas bija vajadzīgs – mierīga alus padzeršana uz ūdens.
Varēja būt vairāk viļņi un stiprāks vējš, bet tas jau nav no jums atkarīgs!! :)

Aija, vizinājās ar jahtu pa Lielupi kopā ar 6 draugiem:

Brauciens bija ļooti jauks! Ir doma kādreiz atkārtot! Liels paldies kapteinim Uģim!
Noteikti ieteikšu arī draugiem!

Marita E., brauca ar jahtu pa Lielupi kopā ar 5 draugiem:

Paldies, brauciens ar jahtu kopumā patika. Laiks bija brīnišķīgs un jahtas komanda tāpat. Varbūt nedaudz vīlāmies par netikšanu līcī, bet ja viļņi par lielu – nekā darīt… Apskatījām Balto kāpu un Lielupes deltu no ietekas līcī līdz dzelzs tiltam…
Pateicos par jauko iespēju dienu pavadīt īpaši un atšķirīgi no ikdienas!

Ruslans, burāja 6 cilvēku kompānijā ar jahtu pa Lielupi un jūras piekrasti:

Спасибо, я искренне рад сообщить, что всем очень понравилось. Девушки устроили фотосессию и в тот же вечер выставили новые фото на na one.lv. Мне, как “опытному” яхтсмену было в удовольствие помочь нашему уважаемому шкиперу с постановкой и уборкой парусов.

Отдельно хотелось бы упомянуть об устройстве лодки, где вооружение приспособленно для отдыха людей не имеющих опыта хождения под парусом. Высота гика вполне безопасна при смене галса и стаксель не мешает людям устроившимся на баке. В сочетании с дружественным и юморным шкипером, надежной яхтой и невысокой ценой наш отдых получилсья интересным и впечатляющим. Спасибо, надеюсь, что увидемся опять. С уважением, Руслан.

Marita, brauca ar jahtu pa Lielupi:

Bija ļoti jauki pavadīt laiku uz šīs burvīgās jahtas. Varējām izbaudīt skaistus skatus, izpeldēties, arī nedaudz pastūrēt jahtu. Laiks paskrēja nemanot. Mums patika Baltā kāpa un tur, kur Lielupe ietek jūriņā. Liels paldies jaukajam kapteinim!
Ieteiksim braucienu ar “Anno Domini” arī citiem.

Izbraucieni ar Jahtu

Iesūtiet savu atsauksmi jau tagad:

  Jūsu vārds *

  Kurā datumā braucāt ar jahtu?

  Jūsu atsauksmes teksts

  Pievienot foto no brauciena ar jahtu


  Jau iepriekš pateicamies par labajiem vārdiem un centīsimies, lai turpmāk Jūs uz mūsu jahtām justos vēl labāk!

  Предыдущий Пост:

  Следующий Пост: