Saulrieta izbraucieni piektdienās un sestdienās - 35€/pers. Rezervē šeit!

Izbraucieni ar jahtu Lazarina no Rīgas

Izbraucieni ar jahtu Lazarina Rīgā

Izbraucieni ar jahtu “Lazarina”

Lazarina ir viena no jaunākajām un modernākajām jahtām mūsu īres jahtu flotē. Tā būvēta 2007. gadā Vācijā un ir Hanse 315 modeļa 10 metrus gara buru jahta.

Rezervēt jahtu izbraucienam

Pieteikt izbraucienu: +371 29214264

izbraucieni@arjahtu.lv 9:30 - 20:00, Alberts


Izbraucienu ar jahtu Lazarina var pieteikt arī aizpildot kontaktformu.

Jahta ir aprīkota ar ļoti labu takelāžu un tai ir labs komforta un navigācijas aprīkojums, kas ļauj veikt garus jūras pārbraucienus. Komanda ar jahtu Lazarina pabijusi Vācijā, Zviedrijā un Igaunijas salās – Sāremā, Roņu salā un Kihnu salā.

Jahta Lazarina Daugavā

Jahta Lazarina pie restorāna Ostas Skati

Jahta ir komfortabli aprīkota braucējiem. Tajā ir samērā plaša kajīte ar sarkankoka apdari, kurā ap saliekamo galdu ērti sasēdīsies 6 personas, bet nedaudz saspiežoties – 8 personas. Uz jahtas ir virtuve ar gāzes plīti, izlietne. Jahtas kapteinis savus viesus cienā ar tēju. Tas ir iekļauts izbrauciena cenā. Taču vienreizējos traukus lūgums paņemt līdzi pašiem, atbilstoši izvēlētajām uzkodām un dzērieniem.

Jahtas Lazarina kajīte

Jahtas Lazarina kajītē

Uz jahtas ir tualete (WC) un duša. Tāpat kajītēs kopumā ir 6 guļvietas un, pats par sevi saprotams, moderna navigācija.

Virtuve uz jahtas Lazarina

WC uz jahtas Lazarina

Ārpusē uz jahtas klāja ir ērts kokpits ar sēdvietām 6 personām un stūresvieta jahtas kapteinim. Baudīt sauli un vēju izbrauciena laikā var tieši šeit vai jahtas priekšpusē uz klāja.

Jahtas Lazarina kokpits

Jahtas izmērs ir ideāli piemērots ģimenes izbraucieniem ar jahtu Daugavā no Dauvgavgrīvas līdz Vanšu tiltam un Rīgas jūras līča piekrastē. Jahta Lazarina ir bieža viešņa arī Lielupē.

Idejas izbraucienu maršrutiem

Rīgas osta un Vecrīga no Daugavas. Atkarībā no vēja ātruma šis būs 2…3 stundu ilgs brauciens no Bolderājas līdz Vanšu tiltam un atpakaļ. Papildus var aizburāt līdz Daugavgrīvai un izmest nelielu loku jūras piekrastē. Šajā izbraucienā atklāsies jauni skatpunkti uz Rīgas ostas saimniecību un floti no Daugavas ūdeņiem. Tuvāk Vanšu tiltam pavērsies neikdienišķs skats uz Vecrīgu.

Šo izbraucienu ar jahtu var papildināt ar vakariņām restorānā Ostas Skati vai Māra Gaiļa Ģipša fabrikas restorāna peldošajā terasē.

Izbrauciens ar jahtu jūrā līdz kuģiem reidā. Šajā izbraucienā dosimies ārā no Daugavas – Rīgas jūras līcī, lai tuvumā pavērotu lielos kravas kuģus, kas reidā gaida ienākšanu Rīgas ostā. Atkarībā no vēja ātruma, šis varētu būt 2…3 stundu ilgs, patīkams jūras izbrauciens ar jahtu.

Izbrauciens ar jahtu maršrutā Daugava – Lielupe – Daugava ir neaizmirstams piedzīvojums gandrīz visas dienas garumā. Ienākot Lielupes grīvā, ieteicams piestāt pie Lielupes Baltās kāpas, no kurienes labā laikā paveras unikāls skats no Lielupes dzelzceļa tilta līdz pašai Lielupes ietekai jūrā un vēl tālāk. Pie Baltās kāpas ir patīkama smilšu pludmale, kas ļoti iecienīta peldēšanās vieta siltās vasaras dienās.

Pēc atpūtas un peldēšanās pie Baltās kāpas, var doties atceļā uz Daugavgrīvu pavadot apmēram vienu…divas stundas jūras braucienā. Izbrauciena kopējais ilgums lēšams ap 4…5 stundām, protams, atkarībā no vēja ātruma.

Kur notiek uzkāpšana uz jahtas “Lazarina”

Uzkāpšana uz jahtas (brauciena sākums) ir Bolderājā. Iespējams braucējus uzņemt arī citās jahtu piestātnēs Daugavas krastā līdz Vanšu tiltam – Andrejostā, pie restorāna Ostas Skati vai Māra Gaiļa Ģipša fabrikas restorāna. Šajā gadījumā izbrauciena laiks tiks skaitīts no jahtas izbraukšanas brīža Bolderājā.

Izbrauciens ar jahtu Lazarina

Tālie izbraucieni ar jahtu uz Roņu salu, Kihnu salu un Sāremā

Tālākus pasūtījuma braucienus kā, piemēram, uz Sāremā, Roņu salu vai Kihnu salu jahtas komanda pagaidām nepraktizē, jo ilgstoša atrašanās nelielā noslēgtā telpā kāda ir jahta, saistīta ar psiholoģiskiem komandas saderības aspektiem.

Jahtas “Lazarina” kapteiņa īpašie lūgumi

Bērnus, kuri jaunāki par 3 gadiem, lūgums neņemt līdzi jahtas braucienā. Viņi vēl nespēs novērtēt jahtas brauciena prieku un var sagādāt lieku stresu gan pašiem braucējiem, gan jahtas komandai.

Augstpapēžu apavus un apavus ar tumšām zolēm uz jahtas vajadzēs novilkt, jo tie bojā jahtas klāja virsmu. No dzērieniem un ēdieniem uz jahtas nedrīkst ņemt līdzi sarkanvīnu, ķiršus, upenes un čipšus. Tāpat krastā būs jāatstāj jebkuri dzīvnieki. Plānojot uzkodas un dzērienus, lūgums parūpēties arī par atbilstošiem vienreizējās lietošanas traukiem.

Izbrauciena cenas līdz 8 personām*

  • 1…2 stundu izbrauciens – € 180
  • 3 stundu izbrauciens – € 240
  • 4 stundu izbrauciens – € 300
  • 5 stundu izbrauciens – € 350
  • 6 stundu izbrauciens – € 420
  • Minimālais brauciena ilgums – 2 stundas

* visas cenas norādītas bez PVN 21%

Rezervēt jahtu izbraucienam

Pieteikt izbraucienu: +371 29214264

izbraucieni@arjahtu.lv 9:30 - 20:00, Alberts


Izbraucienu ar jahtu Lazarina var pieteikt arī aizpildot kontaktformu.

Dāvanu kartes izbraucienam ar jahtu Lazarina

Atbilstoši izvēlētajam brauciena ilgumam un cenai, iespējams pasūtīt un nopirkt dāvanu karti izbraucienam ar jahtu Lazarina. Dāvanu karte braucienam ar jahtu allaž būs oriģināls un augstvērtīgs pārsteigums Jūsu ģimenei vai draugiem. Lai pasūtītu dāvanu karti, zvaniet pa tālruni +371 29214264 (10:00-20:00, Alberts, alberts@arjahtu.lv), lai vienotos kā to saņemt.

Braucēju skaits

Maksimālais braucēju skaits 6…8.

Jahtas Lazarina braucienu laiki

→ Darbadienās – jebkurā laikā pēc vienošanās;
→ Brīvdienās – jebkurā laikā pēc vienošanās.

Izbraucienu jāpiesaka un jārezervē savlaicīgi.

Lai pieteiktu izbraucienu ar jahtu Lazarina, aizpildiet kontaktformu zemāk vai zvaniet pa tālruni +371 29214264 (10:00-20:00, Alberts, alberts@arjahtu.lv).

Pieteikt izbraucienu

Rezervēt jahtu izbraucienam

Pieteikt izbraucienu: +371 29214264

izbraucieni@arjahtu.lv 9:30 - 20:00, Alberts

Izbraucienu ar jahtu Lazarina var rezervēt arī aizpildot pieteikuma formu.

Izbraucieni ar jahtu Lazarina

Предыдущий Пост:

Следующий Пост: