Saulrieta izbraucieni piektdienās un sestdienās - 35€/pers. Rezervē šeit!

Vecpuišu ballīte uz jahtas

Vecpuišu ballīte uz jahtas

Vecpuišu ballīte uz jahtas

Vecpuišu un vecmeitu ballītes ir iemesls nosvinēt brīvā cilvēka statusa noslēgumu, lai nākotnē ar tīru sirdi dzīvotu precēta cilvēka dzīvi. Parasti ballītē sapulcējas vecpuiša tuvākie draugi, skolas biedri, radinieki un nereti arī vislabākie darba kolēģi. Galvenais, lai gaisotne būtu maksimāli brīva un nepiespiesta. Lai nav jābaidās, ka pēc tam būs jātaisnojas. Iecienītākais precību laiks tradicionāli ir laika posmā no vasaras sākuma līdz vēlam rudenim.

Kad laiks ir iesilis, lai varētu stilīgi ģērbties, visforšāk svinēt brīvā dabā. Arī vecpuišu ballīte izvērtīsies par lielisku piedzīvojumu ārpus pilsētas, pie ūdeņiem, uz jahtas. Izsenis vīrietis tiek novērtēts pēc mednieka prasmēm. Un šo prasmju skaitā ietilpst arī makšķerēšana. Varbūt, galu galā izdodas notvert to zelta zivtiņu, kura par atlaišanu uzdāvina jaunu māju, mašīnu, jahtu un medus mēnesi Klusā okeāna salās…

Rezervēt jahtu izbraucienam

Pieteikt izbraucienu: +371 29214264

izbraucieni@arjahtu.lv 9:30 - 20:00, Alberts

Gatavošanās vecpuišu ballītei

Ballītes scenāriju veido vecpuiša vedējs, citos gadījumos vecpuiša brālis. Vīrieši savā starpā vienojas par atrakcijām un sadala naudas lietas. Iespējams, katrs maksā par savu pozīciju – viens par benzīnu, otrs par alkoholu, trešajam ir atribūtika un dāvanas, bet ceturtajam un piektajam tiek atrakcijas, tostarp arī jahtas brauciena organizēšana. Vēl viens variants – sarēķināt vajadzīgo naudas summu un tad to izdalīt “uz galviņām”. Ballīti vēlams netaisīt dienu pirms kāzām, bet gan atstāt kādu nedēļu starpā!

Ieteicamās jahtas ballītei

Pieteikt

no € 50/h
» līdz 12 braucējiem
» no Lielupes

Pieteikt

no € 70/h
» līdz 20 personām
» no Bolderājas

Jahtas ballītei vajadzīgos apģērbus var nopirkt mednieku – makšķernieku veikalā. Piemēram, jūrnieka kreklu, makšķeri, lai vecpuisis arī vīra kārtā nezaudētu iemaņas. Ballītes viesiem var apdrukāt līdzīgus T-kreklus. Sīkus, asprātīgus niekus var iegādāties seksšopā. Laicīgi jāapsver alkohola daudzums – izdevīgāk būs apmeklēt alkohola vairumtirdzniecības bāzi – būs lētāk, kā arī būs iepakots ērtākai pārvietošanai. Nedrīkst aizmirst par “zaceni”. To laicīgi var pasūtīt kādā konditorejā, vai iepirkties lielveikalā – šašlika gaļu garšīgā marinādē, sulīgus dārzeņus, marinētus gurķīšus, asas mērcītes un sātīgus niekus kārajam zobam.

Ballītes uzdevumi

Vīrietim ir jābūt noteicējam laulības kuģa stūrēšanā, tas nu ir skaidrs. Vecpuisis ir labs autobraucējs, bet vai viņš spēs vadīt arī jahtu? Rīts sākas ar jahtas kapteiņa instruktāžu. Kapteiņa labā roka ir topošais vīrs. Pirmais uzdevums – izstūrēt jahtu atklātā jūrā. Kad tas ir izdarīts, paveikto var atzīmēt ar pirmo tostu. Tostarp ar svinīgu solījumu, ka viss dienā piedzīvotais paliks starp klātesošiem: Klusēšanas zvērests, kas to lauzīs, to piemeklēs piecgade bez seksa!

Iespējams, vecpuisis ir kaislīgs makšķernieks. Tad vecpuišu ballīti vajadzētu sākt agri no rīta vai pēcpusdienā, kad zivis ķeras labāk. Lai azartiskā biedriskumā nomedītu “lielo lomu”, kuru pēc tam sagatavot uz līdzi paņemtā grila. Pirms tam vēlams apskatīt laika prognozi un vēja stiprumu. Tas būs lielisks iemesls veldzējošai peldei! Kad loms ir sazvejots, to var iemūžināt mobilajā telefonā, lai arī pārējiem mājās palikušajiem būtu interesanti.

Ekskluzīvās jahtas ballītei

Pieteikt

no € 136/h
» līdz 15 personām
» no Bolderājas

Pieteikt

no € 70/h
» līdz 20 personām
» no Bolderājas

Makšķernieku un mednieku (brunču?) stāsti lai izskan klātienē uz jahtas! Piemēram, spēlē: uzdrīkstēšanās vai atbilde uz neērtiem jautājumiem. Atrakciju vēlams sākt, kamēr nav sasniegts bīstams reibuma stāvoklis, jo tad uzdrīkstēšanās šķitīs vieglāka, bet var kļūt bīstami. Labāk, lai ekstrēmākā nodarbe ir “zivju barošana”. Var arī laicīgi sagatavot 50 jautājumus un 50 atbildes. Pēc nejaušības principa viens izvelk jautājumu, otrs atbild. Piemēram, vai jūs gribētu ar mani palikt divatā? Uz kuru tiek, piemēram, atbildēts: “Nē, izvirtuli, par ko Tu domā?” Un jautājumu – atbilžu procesu papildināt ar izaicinājumu.

Vecpuišu ballītes atrakcijas

Komandas gara vienotību var pārbaudīt, organizējot negaidītu evakuāciju. Vai vīri spēs mobilizēties negaidītai trauksmei – organizēti piepūst glābšanas laivu, vestes un neaizmirst līdzi paņemt svarīgāko?

Būt vai nebūt saldajam ēdienam – negaidītam dāmu apciemojumam ar striptīza vai gandrīz striptīza elementiem? Tas ir jāizlemj tiem, kas vislabāk pazīst vecpuisi. Lai cik ļoti vīrietim patiktu sievietes, viņš var būt ļoti apzinīgi noskaņojies savai vienīgajai un iecerētajai, un var justies neērti. Taču no otras, puses – jūras meitas, nāras apciemojums var būt jautrs pasākums ballītes viesiem un jahtas kapteinim. Atrakcija var būt, piemēram, pārbaudījums neatliekamajā medicīniskajā palīdzībā. Bet jāuzmana, lai vecpuisi nejauši sastaptā zelta zivtiņa neuzāķē pati uz sava āķa.

Ekonomiskās jahtas vecpuišu ballītei

Pieteikt

no € 45/h
» līdz 8 personām
» no Mangaļsalas

Pieteikt

no € 50/h
» līdz 12 braucējiem
» no Lielupes

Ja vecpuisis vai kāds no viņa viesiem ir muzikāls, ballīte var izvērsties improvizētā koncertā. Akustiskās ģitāras pavadījumā tiek dziedātas pašu sacerētas dziesmas. Katrs par rindiņai, ar mērķi – jo jautrāk, jo labāk! Neaizmirstot par vecajām labajām jūras, kā arī nebēdnīgā R-Viss “Mailītes” un bāra dziesmām, piemēram, “Krodziņš” vai uzvarētāju dziesma “We are the Champions”, kā arī vienkārši jautrām dziesmām no grupas “Reigani” repertuāra. Ja nav vēlme dziedāt, tad var iztikt ar tostiem, kuros pieminēt kopā piedzīvotās jūrnieku un mednieku nebēdnīgās gaitas.

Rezervēt jahtu izbraucienam

Pieteikt izbraucienu: +371 29214264

izbraucieni@arjahtu.lv 9:30 - 20:00, Alberts

Protams, ne vienmēr vecpuisis ir ekscentrisku izlaižu cienītājs. Šādā gadījumā vecpuišu ballītē uz jahtas noderēs līdzi paņemtais “Alias”. Tā veidotāji katrā spēles izlaidumā piedāvā vēl trakākus un asprātīgākus minamos vārdus. Tā kā garlaicīgi nebūs, arī intelektuālais potenciāls būs pārbaudīts. Galda spēles iespējamas arī ar nedaudz grādīgo dzērienu piedalīšanos. Piemēram, dzērāju dambrete. Spēles noteikumi gandrīz tādi paši kā īstā dambretē. Kauliņu vietā – mazās šotu glāzītes, kurās ir dažādas krāsas alkoholiskie šķidrumi. Kad tiek nokauts kāds kauliņš (glāzīte), tad tā ir jāizdzer. Izdzer tas, kurš nokauj vai tas, kam nokauj, vai pēc publikas pieprasījuma.

Jahtas ballītes noslēgums

Dienai tuvojoties noslēgumam, veiksmīgi jahtu pietauvojot, var doties tālāk – izbaudīt naktskluba dejas ar laikus pasūtītu limuzīnu. Drosmei uz krūts būs gana paņemts, bet vai būs pietiekami daudz šarma, lai savāktu daiļā dzimuma telefona numurus? Varbūt šajā vakarā vecpuiša statuss noslēdzas arī kādam citam no jūsu kompānijas? Iespējams, laba izvēle būs pirtiņa. Tur makšķerēšanā nogurušais ķermenis nometīs veco ādu, iegūs otro garu, kā arī mieru, lai varētu vēlāk gulēt kā mazs zēniņš. Un nākamajā dienā stalts, smaidīgs atrādīties savai līgavai un kopā iepeldēt mierīgos ūdeņos. Izklausās pēc laba plāna, vai ne?

Предыдущий Пост:

Следующий Пост: