Dāvanu karte izbraucienam ar jahtu - tikai 35€.
Pasūti dāvanu šeit!

Jahtas Nirvana noma

Jahtas Nirvana noma

Izbraucieni ar jahtu Nirvana no Ķīpsalas

Šosezon piedāvājam interesantus un romantiskus izbraucienus ar 44 pēdu garo buru jahtu Nirvana, kas 2019. gadā piedzīvojusi brīnišķīgu renovāciju un ieguvusi jaunu, svaigu “elpu”.

Nirvana ir Francijas kompānijā “Gibert Marine” būvēta Gib Sea 442 44 pēdu buru jahta ar 14 kojvietām (guļvietām). Šāds kojvietu skaits uz jahtas ir uzskatāms kā liels. Jahta ir lieliski uzturēta un ar to regulāri var doties gan dienas izbraucienos, gan tālākos izbraucienos uz Gotlandi, Romasaari (Sāremā), Roņu salu, Kihnu salu, Ālandu salām Salacgrīvu vai citām Baltijas jūras ostām pēc izvēles.

Rezervēt jahtu izbraucienam

Pieteikt izbraucienu: +371 29214264

izbraucieni@arjahtu.lv 9:30 - 20:00, Alberts

Izbraucienu ar jahtu Nirvana var pieteikt arī aizpildot pieteikuma formu.

Jahtas garums 44.9 pēdas jeb 13.7 metri, platums 4.05 metri. Kopējā buru platība – 125 kv.m., dīzeļdzinējs Yanmar 49 z.s.

Uz jahtas Nirvana ir labs komforta aprīkojums braucējiem:

  • virtuve: gāzes plīts, ledusskapis
  • 2 tualetes, duša, klāja duša
  • 14 guļvietas – četrās kajītēs un salonā 2+2
  • plašs, ērts salons ar sarkankoka un auduma apdari

Salonkajītē pie galda ērti sasēdīsies 8 personas. Uz jahtas ir trauku minimums, tāpēc vēlams paņemt līdzi savus vienreizējās lietošanas traukus, ja jahtas brauciena laikā plānojat uzkodas.

Jahtas Nirvana kokpits

Piekrastes izklaides braucienos maksimālais cilvēku skaits, neskaitot kapteini, ir 12. Tālākos braucienos ar jahtu Nirvana ērti varēs doties 8…10 braucēji. Šo skaitu nosaka guļvietas uz jahtas.

Ārpusē uz klāja – jahtas kokpitā pie stūres varēs sasēsties 6…8 personas, pārējie parasti izkārtojas jahtas priekšpusē, kur var baudīt sauli un vēju brauciena laikā.

Jahta Nirvana labi piemērota korporatīva rakstura pasākumiem, nelieliem darba kolektīviem, vecmeitu ballītēm, vecpuišu ballītēm un romantiskiem saulrieta izbraucieniem.

Jahtas Nirvana kokpits no augšas

Kur sākas brauciens ar jahtu Nirvana

Uzkāpšana uz jahtas (brauciena sākums un noslēgums) notiek Pilsētas Jahtklubā, Ķīpsalā – var sacīt, pašā Rīgas centrā. Atsevišķi vienojoties, iespējams braucējus uzņemt vai izlaist arī citās jahtu piestātnēs Daugavas krastā, piemēram, pie restorāna Ostas Skati vai Māra Gaiļa Ģipša fabrikas restorāna.
Skat. karti → Kā nokļūt līdz jahtai Nirvana

Jahtas Nirvana salonkajīte

Jahtas Nirvana salonkajīte

Tālie izbraucieni ar jahtu uz Roņu salu, Kihnu salu, Sāremā un Ālandu salām un Gotlandi

Ar jahtu Nirvana regulāri tiek rīkoti braucieni uz Roņu salu un citām interesantām vietām Baltijas jūrā max. līdz 12 personām. → Ar jahtu uz Roņu salu

Jahta Nirvana atklātā jūrā

Jahtas Nirvana nomas cenas*

  • Pamatcena piekrastes izbraucieniem – € 220 / h

Saulrieta izbrauciens no Ķīpsalas ap plkst. 18:00…19:00 – € 220 stundā. Minimālais saulrieta izbrauciena laiks – 3…4 stundas. Tieši tik daudz laika nepieciešams, lai no Ķīpsalas aizburātu līdz Daugavas ietekai jūrā un atgrieztos Ķīpsalā, tomēr ieiet jūrā 3 stundu ilgā izbraucienā neizdosies. Lai saulrieta brauciens būtu pilnvērtīgs, iesakām pavadīt vēl 2 stundas jūras piekrastē, kopumā ieplānojot 5 stundu ilgu kruīzu. Līdzi ieteicams ņemt visu, kas nepieciešams romantiskai noskaņai.

  • Jahtas noma 1…3 stundu braucienam – € 620
  • Jahtas noma 4 stundu braucienam – € 760
  • Jahtas noma 5 stundu braucienam – € 900

Nedēļas nogales brauciens ar jahtu uz Salacgrīvu, Roņu salu, Roju – € 2200 abos virzienos.
Tālāki izbraucieni uz Gotlandi (Visbija, Slite), Sāremā, Kihnu salu, Ālandu salām, Stokholmu – cena pēc pieprasījuma pa tālruni +371 29214264 (10:00-20:00, Alberts, alberts@arjahtu.lv).

* visas cenas norādītas bez PVN 21%

Rezervēt jahtu izbraucienam

Pieteikt izbraucienu: +371 29214264

izbraucieni@arjahtu.lv 9:30 - 20:00, Alberts

Izbraucienu ar jahtu Nirvana var pieteikt arī aizpildot pieteikuma formu.

Jahta Nirvana

Maksimālais pasažieru skaits – 10 personas.

Piedāvājumā ietilpst brauciens ar jahtu Nirvana turp atpakaļ un nakšņošana uz jahtas festivāla laikā, kā arī visu jahtas ērtību izmantošana atbilstoši kapteiņa norādījumiem. Salacgrīvas jahtklubā bez maksas pieejama duša un tualete. Pirts Salacgrīvā pieejama par atsevišķu samaksu, savlaicīgi rezervējot.

Cena visai kompānijai – pēc pieprasījuma pa tālruni +371 29214264 (10:00-20:00, Alberts, alberts@arjahtu.lv).

Jahta Nirvana saulrietā

Dāvanu kartes izbraucienam ar jahtu Nirvana

Atbilstoši izvēlētajam brauciena ilgumam un cenai, iespējams pasūtīt un nopirkt dāvanu karti izbraucienam ar jahtu Nirvana. Dāvanu karti mēs izgatavosim pēc Jūsu pasūtījuma.

Dāvanu karte braucienam ar jahtu ļaus Jums pārsteigt sev tuvos cilvēkus ar oriģinālu un augstvērtīgu dāvanu. Lai pasūtītu dāvanu karti, zvaniet pa tālruni +371 29214264 (10:00-20:00, Alberts, alberts@arjahtu.lv).

Jahtas Nirvana plānojums

Braucēju skaits

Tālākos jūras braucienos 8…10.
Piekrastes izklaides braucienos – max. 12 braucēji.

Jahtas Nirvana izbraucienu laiki

Jahtu izklaides braucieni pieejami katru dienu no plkst. 10:00 līdz krēslai (~21:00…23:00). Tālie braucieni pieejami laicīgi tos ieplānojot. Izbraucienu jāpiesaka un jārezervē savlaicīgi.

Pieteikt izbraucienu

Rezervēt jahtu izbraucienam

Pieteikt izbraucienu: +371 29214264

izbraucieni@arjahtu.lv 9:30 - 20:00, Alberts

Izbraucienu ar jahtu Nirvana var pieteikt arī aizpildot pieteikuma formu.


Предыдущий Пост:

Следующий Пост: