Dāvanu karte izbraucienam ar jahtu - tikai 35€.
Pasūti dāvanu šeit!

Atraktīvi izbraucieni ar kuteri Cranchi CSL 27

Izbraucieni ar kuteri Cranchi CSL 27

Kuteris Cranchi CSL 27 – atraktīviem izbraucieniem ar vēju matos

Īsts ballīšu spridzeklis ar izcilu audiosistēmu un ātrumu līdz 80 km/h izvēdinās matus un prātu 6…7 draugiem Daugavā, jūras piekrastē un Lielupē!
Dinamisku un atraktīvu ballīšu kārotājiem, piedāvājam vēja un ātruma piesātinātus izbraucienus ar ļoti ātru 2010. gadā ražotu itāļu kuteri Cranchi CSL 27.

8.5 metrus garais kuteris gludā ūdenī spēja attīstīt ātrumu līdz 80 km/h (!), kas šāda tipa kuteriem ir ļoti labs rādītājs. Kuteris aprīkots ar gandrīz 400 z.s. jaudīgu Volvo Penta dzinēju un 326 litrus ietilpīgu degvielas tvertni, lai ūdens izklaides būtu ilgas un interesantas. Arjahtu.lv izdevās izbaudīt braucienu ar šo itāļu kuteri. Jāuzteic gaitas īpašības un dinamika, vienlaikus saglabājot augstu braukšanas komfortu.

Rezervēt jahtu izbraucienam

Pieteikt izbraucienu: +371 29214264

izbraucieni@arjahtu.lv 9:30 - 20:00, Alberts


Izbraucienu ar kuteri Cranchi CSL 27 var pieteikt arī aizpildot pieteikuma formu zemāk.

HD Video: Ar kuteri Cranchi CSL 27 pa Daugavu

Jobe Lunar Tube “ūdens dīvāns” izbrauciena laikā

Izbraucienā ar kuteri iespējams vizināties ar Jobe Lunar Tube “ūdens dīvānu”. Dīvāns tiek vilkts lielā ātrumā aiz kutera un uz tā var vienlaikus atrasties 2…3 cilvēki. Piedāvājam noskatīties video – kā tas izskatās dzīvē! Piemaksa par Jobe Lunar Tube izmantošanu 50€/h. Plānojot ilgāku izbraucienu, tīri tehniski to vajadzētu sadalīt divos posmos – vizināšanās ap Zaķusalu ar dīvānu un vēlāk – mierīgākā izbraucienā ar vīnu un uzkodām.

Izbraucienu maršruti ar kuteri

Ar kuteri Cranchi CSL 27 var doties izbraucienā pa Daugavu, Buļļupi, Ķīšezeru, Baltezeru, Lielupi vai Jūras piekrasti – kur vien noskaņojums vēlās.

Ar kuteri var brīvi pārvietoties daudzviet, kur ar jahtu tas nav iespējams – zem tiltiem, seklās vietās. Ar kuteri iespējams pabūt vietās, kur ar buru jahtu to izdarīt būtu grūti vai pat neiespējami – piemēram, aizbraukt pa Ķīšezeru līdz Mazajam Baltezeram, pa Lielupi līdz Majoriem un Slokai, izbraukt pa Buļļupi visā tās garumā un pa Daugavu kaut līdz pašai Rīgas HES zem 5 Rīgas tiltiem.

Kutera Cranchi CSL 27 kokpits

Komforts uz kutera Cranchi CSL 27

Uz kutera Cranchi CSL 27 ērti un komfortabli jutīsies 6…7 personas. Maksimālais braucēju skaits, ko akceptē kapteinis, ir 7.

Uz kutera klāja ir grezns kokpits ar ādas dīvānu un galdiņu. Priekšējie sēdekļi ir pagriežami un tas ļauj sarunai pie galdiņa pievienoties vēl 2 personām. Turpat sānos ir neliels ledusskapis un spoža nerūsējošā tērauda izlietne, kas paslēpjas zem pārsega. Kutera aimugurējā daļā ir plaša sauļošanās zona, kurā ērti jutīsies 2 cilvēki. Kutera Cranchi CSL 27 salonā ir 2 guļvietas, tualete, mūzikas centrs un televizors. Salona apdare un mēbeles veidotas no koka un ādas.

Īpaši jāuzteic Cranchi CSL 27 audiosistēma, kuras sniegums ir izcils un padara šo braucamo par īstu ballīšu tornado!

Kutera fotogalerija

Ko ņemt līdzi izbraucienā

Izbraucienā ar tik ātru un veiklu kuteri kā Cranchi CSL 27 noderēs laikapstākļiem piemērots apģērbs plus kāds siltāks apģērba gabals, jo uz ūdens allaž ir vēsāk nekā uz sauszemes. Tāpat noderēs viss nepieciešamais peldēšanai, aukstās uzkodas, atspirdzinoši dzērieni un viegli apavi ar gaišu zoli, kas neatstāj švīkas. Visērtākā pārvietošanās pa kutera klāju ir basām kājām.

Izbraucienu laiki

 • Pēc klienta izvēles
 • Katru dienu no plkst. 10:00 līdz 24:00
 • Brauciena laiks jārezervē iepriekš

Braucēju skaits uz kutera Cranchi CSL 27

 • Optimālais braucēju skaits: 5…6
 • Maksimālais skaits: 7 braucēji

Kutera nomas cena*

 • Kutera nomas cena ar kapteini – € 230 / h (kombinēts gaitas režīms)
 • Minimālais kutera nomas laiks – 2 stundas

Ar kombinētu gaitas rēžīmu mēs saprotam braukšanu dažādos ātrumos, lai periodiski Jūs varētu gan sarunāties, gan saliet glāzēs šampanieti, gan arī izbaudīt ātrāku braucienu matiem plīvojot. Kutera izbrauciena rezervācija – ar avansu 30% apmērā.

* Cenas norādītas bez PVN

Rezervēt jahtu izbraucienam

Pieteikt izbraucienu: +371 29214264

izbraucieni@arjahtu.lv 9:30 - 20:00, Alberts


Izbraucienu ar kuteri Cranchi CSL 27 var pieteikt arī aizpildot pieteikuma formu zemāk.

Pieteikt izbraucienu

Pēc pieteikuma nosūtīšanas pārbaudiet savu e-pastu, jo uz to mēs nosūtīsim rekvizītus avansa maksājumam, kas nepieciešams, lai rezervētu izbrauciena laiku. Jautājumu gadījumā, lūdzam zvanīt pa tālruni +371 29214264 (10:00-20:00, Alberts, alberts@arjahtu.lv).

  Tavs vārds, uzvārds: *

  Tavs tālruņa numurs: *

  Tavs e-pasts: *

  Brauciena datums: *

  Vēlamais brauciena sākuma laiks: *

  Plānotais braucēju skaits: *

  Izvēlies brauciena ilgumu: *

  Piezīmes, jautājumi:


  Предыдущий Пост:

  Следующий Пост: