Saulrieta izbraucieni piektdienās un sestdienās - 35€/pers. Rezervē šeit!

Peldēties un sauļoties – burājam uz Balto kāpu

Atpūta pie Lielupes Baltās kāpas

Jahtu Noma un izbraucieni ar jahtu.

Jahtas Anno Domini mājvieta un piestātne atrodas Lielupes grīvā, Jūrmalā – Buļļuciemā. Padomju laikos šeit toni noteica zvejnieku kolhozs “Uzvara”, kas vēlāk pārtapa akciju sabiedrībā “Jūraslīcis”. Nu jau vairāk kā desmit gadus šeit ir klusums un tuvākajā laikā teritorija pārtaps ekskluzīvu savrupmāju ciematā ar laivu piestātni pie katras mājas durvīm un ar skatu uz jūru un uz Priedaines Balto kāpu.

Tieši Baltā kāpa karstā vasaras dienā ir visvairāk apmeklētākā pludmale tuvākajā apkaimē. Kāpa atrodas apmēram divu kilometru attālumā tiešā redzamībā no jahtas Anno Domini piestātnes.

Lielupes Baltā Kāpa vasaras brīvdienā

Baltā kāpa allaž ir pilna ar atpūtniekiem un pietauvotiem ūdens braucamajiem līdzekļiem. Leģenda vēsta, ka sen senos laikos Lielupe nemaz nebija savienota ar jūras līci, jo to aizšķērsoja kāpa, kas stiepjas līdz pat jūrai. Laika gaitā Lielupe esot izgrauzusi ceļu cauri kalnam, izveidojot vienu no skaistākajām pludmalēm Jūrmalā. Uzkāpjot kāpas virsotnē paveras neaprakstāms skats. Jūras līcis ir kā uz delnas. Ļoti labi var apskatīt visus Lielupes kanālus, līkoločus un attekas.

Ar draugiem esam iecienījuši brīvdienas pavadīt sportiskā garā. Jahtu ANNO DOMINI noenkurojam pludmalē un izmantojam to kā bāzes kuģi, uz kura cepam gaļu un sauļojamies, bet līdzi paņemtos citus mazākus un sportiskākus braucamos izmantojam uz maiņām.

Pagājušajā gadā visaktīvāk sportojām ar olimpisko “49er”, uz kura var burāt divi pieredzējuši sportisti. Runā, ka šī jahta pie noteiktiem apstākļiem var traukties ātrāk par vēju. Pērn pirmo reizi izbaudīju iespēju notestēt piepūšamo mini katamarānu – smartkatu. Šī ir jahta, ar kuru pavisam droši var uzsākt burāšanas apmācības arī pilnīgie iesačēji. Smartkats ir ļoti viegls, paklausīgs un ļoti stabils.

Skats no Baltās Kāpas uz Jūras piekrasti

Jahtas nomas maksa sākot no Ls 20 stundā.
Izbraucienu iespējas ar jahtu un braucienu cenas var noskaidrot sadaļā → Jahtu Noma vai pa tālruni +371 29214264 (8:00 – 22:00, Alberts).

Предыдущий Пост:

Следующий Пост: