Dāvanu karte izbraucienam ar jahtu - tikai 35€.
Pasūti dāvanu šeit!

Burāšana jūras piekrastē

Burāšana jūras piekrastē

Jahtu Noma un izbraucieni ar jahtu.

Pāris gadus Izbraucieni ar jahtu jūrā no Lielupes bija neiespējami, jo dabisku procesu dēļ Lielupes ieteka lēnām aizskalojas ciet. Ik gadu te tiek veikti padziļināšanas darbi un tagad no Lielupes var droši iziet jūrā.

2010. gads solās būt Lielupes ietekas padziļināšanas gads. Ir piešķirta nauda un visi burātāji cer un pozitīvu iznākumu, lai jau sākot ar sezonas atklāšanu varam burāt ne tikai pa Lielupi, bet arī pa visu Rīgas Jūras līci.

Braukšana jūrā dod pavisam citas izjūtas. Svaigāks vējš un lielāki viļņi. Lielais plašums aizrauj un vilina, vieniem tas dod mieru un spēku, citus tas biedē un uzdzen jūras slimību. Lai arī katrs ir pats sava burājiena un ceļojuma laimes kalējs, tomēr vizinot lielākas kompānijas vienmēr ņemam vērā, ka uz jahtas var būt kāds, kam šis piedzīvojums jau sagādā neērtības un grūtības, tādēļ vienmēr izbraucieni jūrā tiek rīkoti īsi un ar maksimālu akcentu uz pasažieru drošību un komfortu.

Galvenie drošības pasākumi ir skaidrs prāts un atbildīga rīcība. Pārgalvība un nepārdomātas avantūras lielā kompānijā atklātā jūrā ir nepieļaujamas. Uz jahtas ir jābūt pietiekamam skaitam glābšanas vestu, dzeramajam ūdenim un citiem drošas burāšanas un jūras navigācijas atribūtiem. Tomēr pats galvenais ir tas, ka īsie izbraucieni jūrā parasti notiek dienas laikā un tikai krasta tuvumā. Protams, ka jūras plašums dod iespēju kuģot pāri līcim līdz Roņu salai, kas aizņemtu apmēram 15 stundas vienā virzienā un arī tālāk.

Jahtas Anno Domini iecienītākie maršruti jūras līcī ir burāšana gar piekrasti līdz Dzintaru koncertzālei un atpakaļ, kas parasti aizņem teju visu dienu, ņemot vērā, ka atpakaļ Lielupē ir jāatgriežas kamēr nav norietējusi saule. Nakts izbraucienus jūrā veicam tikai tad, kad uz klaja dominē pieredzējušie jūras vilki.

Pa ceļam uz Dzintariem varam piestāt pretī Bulduru glābšanas stacijai, kur atrodas mūsu drauga pludmales kafejnīca – B52. Jūrā pie krasta tuvu piebraukt nav iespējams, jo jahtai ir 1,5 metru liela iegrime. Noenkurojamies pie trešā sēkļa un sazvanām Gati. Šeit varam pasūtīt aukstu alu un svaigus pīrādziņus ar piegādi un jahtas. Ja esam romantiskākā kompānijā un zinām, ka naktī nesola vētru, tad varam palikt uz enkura līdz rītam.

Izbraucienu iespējas ar jahtu un braucienu cenas var noskaidrot sadaļā → Jahtu Īre vai pa tālruni +371 29214264 (8:00 – 22:00, Alberts).

Предыдущий Пост:

Следующий Пост: