Dāvanu karte izbraucienam ar jahtu - tikai 35€.
Pasūti dāvanu šeit!

Apkārt pasaulei ar jahtu Anno Domini

Jahta Anno Domini apkārt pasaulei

Četri Latvijas burātāji ar nelielu koka jahtu plāno 3 gados apburāt pasauli. Izbraukšana no Lielupes ostas svinīgos apstākļos iecerēta jau 1. jūnijā, un pašlaik sākti jahtas sagatavošanas darbi. „Mēs pieaicināsim arī Bruņotos spēkus, lai palīdzētu svinīgi izspridzināt jahtas izbraukšanai nepieciešamo dziļumu Lielupes grīvā”, pavēstīja jahtas kapteinis.

Ar jahtu apkārt pasaulei

Jahtas maršruts tiek plānots jau vairākus gadus, lai tiktu izbraukti visi pasaules okeāni un lielākās jūras. Jahtas ekspedīcijas mērķis ir atklāt jaunas Āfrikas piekrastes ciltis, izpētīt jaunas putnu sugas un ledus kušanas procesus Antarktīdas piekrastē. Tāpat notiks darbs pie jaunu nosaukumu piešķiršanu neapgūtām salām un atoliem Klusā okeāna piekrastē. Šiem nolūkiem pa ceļam tiks uzņemtas ceļojošās zinātnieku un vēsturnieku komandas, un attiecīgā aparatūra.

Tā kā jahta ir neliela, tai nāksies ļoti bieži piestāt krastā, viesojoties dažādās vietās. Brauciena laikā jahta paviesosies Francijā, Marokā, Sjerraleonē, Namībijā, Dienvidāfrikas Republikā, Zaļā raga salās, Šrilankā, Lieldienu salās, Čīlē un daudzviet citur pasaulē. Kapteinis cer, ka šis ceļojums liks visai pasaulei runāt par Latviju kā īstu jūras lielvalsti, kurā dzīvo ļoti drosmīgi jūrnieki.

Jahtas komanda aicina pievienoties savam fanu klubam un sekot līdzi pasaules apkārtceļojumam šajā mājaslapā.

Izbraucieni ar jahtu

Предыдущий Пост:

Следующий Пост: