Saulrieta izbrauciens piektdien, 22. septembrī
no Rīgas centra - tikai 35€. Rezervē vietas šeit!

Jahtas noma – cenas

Braucienā ar jahtu X35

Jahtas izvēle

Jahtu izbraucienam izvēlieties sadaļā → Jahtu Noma

Jahtas nomas cenas

Aktīvās atpūtas cienītājiem piedāvājam izbraucienus ar jahtu vai kuteri – pēc izvēles. Izbraucieni notiek pa Rīgas līča piekrasti, Lielupi, Daugavu, reizēm arī pa Buļļupi. Buru jahtas nomas maksa ir sākot no € 37 stundā par 3 stundu ilgu braucienu kompānijai līdz 8 personām. Detalizētas cenas sadaļā → Jahtas Nomas Cenas.

1 stundu ilgs ekpressbrauciens ar jahtu Turaida

Jahta Turaida ir vienīgā no mūsu jahtām, kas piedāvā koncentrētu un īsu – 1 stundu ilgu izbraucienu gleznainās Lielupes grīvas apskatei. → Ekspresizbrauciens pieejams grupai līdz 10 braucējiem. Maksa par Ekspresizbraucienu – € 70…80 no kompānijas.

Iespējamās piemaksas pie brauciena nomas cenas

Atkarībā no izvēlētās jahtas, var būt šādas piemaksas:

  • € 10…40 par katru braucēju virs noteiktā braucēju maksimuma;
  • par brauciena pagarinājumu uz vietas jāpiemaksā saskaņā ar katras jahtas noteikto stundas likmi;
  • korķa nauda par savu uzkodu un/vai dzērienu lietošanu brauciena laikā.

Detalizēta informācija sadaļā → Jahtas Nomas Cenas

Izbrauciena laiks

Izbraucienu laiki katrai jahtai tiek plānoti individuāli atkarībā no braucienu grafika. Mēs piedāvājam kā standarta brauciena laikus, tā arī iespēju plānot individuālu, Jums izdevīgu brauciena laiku un ilgumu. Parasti izbraucienu ar buru jahtu ieteicams plānot no 11:00 rīta pusē līdz 22…23:00 vakarā, lai līdz ar tumsas iestāšanoas jahta varētu atgriezties krastā.

Braucēju skaits uz jahtas

Optimālais braucēju skaits, lai visi uz jahtas justos komfortabli, norādīts katras jahtas aprakstā. Labvēlīgos laikapstākļos ar piemaksu un kapteiņa akceptu iespējams braukt lielākam personu skaitam, taču šajā gadījumā, kapteinis patur tiesības vienpersoniski noteikt brauciena maršrutu. Braucēju skaits būtībā ir pašu braucēju komforts, tālab mēs iesakām šo niansi ievērot. Ja plānojat lielāku braucēju skaitu, piemeklēsim Jums lielāku jahtu vai katamarānu.

Braucienu maršruti ar jahtu

Iespējamie braucienu maršruti sadaļā → Burāšanas maršruti

Jahtas rezervēšana

Jahtas noslodze vasarā ir liela, jo daudzi bauda atvaļinājuma priekus, tāpēc lūdzam rezervēt braucienu ar jahtu laikus.
Rezervēt jahtu var aizpildot izvēlētās jahtas rezervēšanas pieteikumu tepat mājas lapā. Papildus informācija pa tālruni +371 29214264 (10:00-20:00, Alberts, alberts@arjahtu.lv).

Jahtas rezervēšanas iemaksa

Rezervācijas iemaksa (drošības nauda) par jahtas nomu, kas jāiemaksā kontā svārstās robežās no 20…50%, atkarībā no izvēlētās jahtas un plānotā brauciena ilguma. Drošības nauda netiks atmaksāta, ja pieteiktais brauciens nenotiks klienta vainas dēļ. Lietus vai citu nelabvēlīgu laikapstākļu gadījumā, pieteikto braucienu varam pārcelt abpusēji vienojoties uz pārcelšanas brīdī brīvo pieejamo laiku.

Noteikumi

Jahtas apskate pirms brauciena

Laika taupīšanas nolūkā, esam izveidojuši jahtas fotogaleriju, kā arī detalizētus jahtu aprakstus, lai sniegtu iespējami plašu priekšstatu par jahtām un taupītu Jūsu laiku.

Ja tomēr nepieciešams, ikvienu jahtu pirms iecerētā izbrauciena iespējams apskatīt piestātnē, kur attiecīgā jahta bāzējas. Taču, tā kā katrai jahtai ir savs braucienu grafiks, var gadīties, ka saskaņot abpusēji ērtu laiku jahtas apskatei, var būt sarežģītāk un laikietilpīgāk nekā pieteikt pašu izbraucienu.

Gadījumā, ja radušies specifiski jautājumi par jahtas izvēli, droši zvaniet pa tālruni +371 29214264 (10:00-20:00, Alberts, alberts@arjahtu.lv) un mēs palīdzēsim izvēlēties piemērotāko jahtu, katamarānu vai motorjahtu.

Citi jautājumi par jahtas nomu

Atbildes uz dažādiem jautājumiem, kas saistīti ar jahtas nomu un izbraucieniem ar jahtu, varēsit uzzināt sadaļā → Jautājumi un Atbildes.

Atsauksmes par izbraucieniem ar jahtu

Jahtu Anno Domini, Seesam un Baci klientu atsauksmes par braucieniem ar jahtu esam apkopojuši sadaļā → Atsauksmes.

Jahtas rezervēšanas pakalpojumu nodrošina

SIA CITRONS MEDIA
Reģ. Nr. 40103416179
Lašu iela 6-2, Jūrmala, LV-2010
konts: LV42HABA0551030702186
AS SWEDBANK kods: HABALV22

Предыдущий Пост:

Следующий Пост: