Dāvanu karte izbraucienam ar jahtu - tikai 35€.
Pasūti dāvanu šeit!

Burāšanas sezona 2011 ir atklāta!

Burāšanas sezonas atklāšana 2011

Jahta Anno Domini ir atklājusi kārtējo burāšanas izbraucienu sezonu. Pirmais brauciens ir noticis sekmīgi, jahta ir notestēta un pilnībā gatava nomas braucieniem pa Lielupi un Jūras piekrasti.

Pēdējo desmit gadu laikā šis ir agrākais sezonas sākums. Šogad jahtas iecelšana ūdenī notika 5. maijā. Parasti sezonu atklājām vienu vai divas nedēļas vēlāk, bet šogad esam vieni no pirmajiem, kas jau ir uz ūdens un gatavi braucieniem ar jahtu.

Jau labu laiku ir zināms arī vasaras burāšanas oficiālo sacensību grafiks. Šogad sezonas atklāšanas regate Lielupē sakrīt ar Rīgas sacensībām. Abas regates ir paredzētas 2011. gada 28. maijā. Jahta Anno Domini plāno startēt Lielupes jahtkluba sezonas atklāšanas sacensībās.

Aicinam visus interesentus atbalstīt jahtu Anno Domini sezonas atklāšanas regates startā. Sacensību vērošana kā vienmēr ir bez maksas. Visērtāk regati vērot no krasta Lielupē pie dzelzceļa tilta vai Priedaines Baltās kāpas rajonā. Starts Lielupē ir paredzēts 13:00, bet pie Jūras ietekas ātrākās un sportiskākās buru jahtas varētu būt skatāmas ap 13:30. Regates brauciena vērotājiem būtu ieteicams apbruņoties ar binokļiem, kā arī video un foto aparātiem.

Lai Jums veiksmīga un saulaina jaunā 2011. gada burāšanas sezona!

Jahtu Noma
→ Papildus informācija pa tālr. +371 29 214 264 (8:00 – 22:00, Alberts)

Предыдущий Пост:

Следующий Пост: