Dāvanu karte izbraucienam ar jahtu - tikai 35€.
Pasūti dāvanu šeit!

Braucieni ar jahtu Natalie un Giotto

Jahta Giotto un Natalie

Izbraucieni ar jahtu Giotto / Natalie no Ķīpsalas

Esam uzsākuši jahtu nomu – atpūtas izbraucienus ar divām augstākās klases 12 metru garām jūras jahtām Natalie un Giotto.

Natalie ir pasaulē pazīstamā franču zīmola Jeanneau 39 pēdu buru jahta Sun Odissey 39 DS. Giotto ir 41 pēdu gara vācu ražotāja Bavaria Yachtbau GmbH jahta Bavaria Cruiser 41. Abas jahtas ir praktiski jaunas, ražotas 2006…2008. gadā.

Diemžēl šīs jahtas izbraucieniem šajā sezonā nav pieejamas. Kā lielisku alternatīvu piedāvājam jahtu “Stars”.

Rezervēt jahtu izbraucienam

Pieteikt izbraucienu: +371 29214264

izbraucieni@arjahtu.lv 9:30 - 20:00, Alberts


→ pieteikt izbraucienu ar jahtu Giotto var arī aizpildot kontaktformu zemāk.

Jahta Giotto

Piestātnē, atrodoties abām jahtām līdzās, tās atgādina elegantu franču lēdiju, kas modernām līnijām eksperimentē ar dizainu, un atturīgu, konservatīvu vācu kungu, kas dzīvē paļaujas uz klasiskām vērtībām.

Abas jahtas aprīkotas ar gandrīz vienādu takelāžu un modernu navigāciju, kas ļauj tām jebkurā brīdī doties tālākos jūras braucienos uz Roņu salu, uz Kihnu salu, uz Sāremā, uz Ālandu salām vai pat Vidusjūru, ja nepieciešams.

Uz jahtām ir ļoti augsta līmeņa komforta aprīkojums braucējiem. Aprīkojuma ziņā tās ir līdzīgas – plašs, ērts salons ar sarkankoka un gaišas ādas apdari. Attēlos redzama jahtas Natalie kajīte.

Salonkajītē pie galda ērti sasēdīsies 7…8 personas. Uz jahtas ir teicami aprīkota kambīze (virtuve) ar gāzes plīti, izlietne ar karsto un auksto ūdeni, ledusskapis ar saldētavu, kā arī trauku minimums. Tāpēc vēlams paņemt līdzi savus vienreizējās lietošanas traukus, ja jahtas brauciena laikā plānojat uzkodas.

Piekrastes izklaides braucienos maksimālais cilvēku skaits, neskaitot kapteini, ir 8 uz katras no jahtām. Tālākos braucienos ar jahtu Natalie un Giotto ērti varēs doties 6 personas. Šo skaitu nosaka guļvietas uz jahtas.

Jahtas Natalie kajīte

Jahtas Natalie kajīte

Tāpat uz abām jahtām ir tualete (WC), apvienota ar dušu. Francūžiem duša laikam nozīmē vairāk par vienkāršu nomazgāšanos, tāpēc uz jahtas Natalie dušas telpa ir netipiski plaša šādas klases jahtām. Burājot aukstākā gadalaikā, uz Natalie darbojas autonomā apkure Webasto, kas pūš silto gaisu kajītēs un ļauj sasildīties pašiem, kā arī izžāvēt slapjo apģērbu.

Jahtas Natalie tualete ar dušu

Ārpusē uz klāja – jahtas kokpitā pie stūres ap nelielu salocāmu galdiņu varēs sasēsties 6…8 personas, pārējie parasti izkārtojas jahtas priekšpusē, kur var baudīt sauli un vēju brauciena laikā.

Jahtas Natalie kokpits

Jahtas ļoti ideāli piemērotas korporatīviem kolektīva saliedēšanas pasākumiem. To izmērs ļauj vērienīgi izklaidēties gan “piemājas” braucienā tepat pa Daugavu un Rīgas jūras līča piekrasti, gan doties tālākos jūras braucienos Baltijas jūrā.

Jahta Giotto un Natalie

Lielāki uzņēmumi vai to filiāles nereti īrē uzreiz abas jahtas, lai braucienā varētu piedalīties viss kolektīvs līdz 28 personām. Tas pat ir interesantāk, jo paveras iespēja otru jahtu fotografēt no malas un vēlāk pārrunāt piedzīvoto.

Kruīzi ar jahtu uz Roņu salu, Kihnu salu, Sāremā un Ālandu salām

Ar jahtām Natalie un Giotto var doties arī tālākos izbraucienos uz Igaunijas vai Zviedrijas salām. Populārākais un mūsu klientu iecienītākais kruīza maršruts ir uz Roņu salu.

Braucēju skaits

  • Tālākos jūras braucienos (uz Roņu salu) – 6 braucēji
  • Piekrastes izbraucienos – max. 8 braucēji

Jahtu Natalie un Giotto īres cenas (vienai jahtai)*

Minimālais pasūtījuma apjoms – 2 stundas.

  • Jahtas īre 2 stundu braucienam – € 160 (€ 80/h)
  • Jahtas īre 3 stundu braucienam – € 225 (€ 75/h)
  • Jahtas īre 4 stundu braucienam – € 300 (€ 75/h)
  • Jahtas īre 5 stundu braucienam – € 350 (€ 70/h)
  • Jahtas īre 6 stundu braucienam – € 390 (€ 65/h)
  • Klasiskais 2 dienu kruīzs uz Roņu salu – € 790

* visas cenas norādītas bez PVN

Diemžēl šīs jahtas izbraucieniem šajā sezonā nav pieejamas. Kā lielisku alternatīvu piedāvājam jahtu “Stars”.

Rezervēt jahtu izbraucienam

Pieteikt izbraucienu: +371 29214264

izbraucieni@arjahtu.lv 9:30 - 20:00, Alberts


→ pieteikt izbraucienu ar jahtu Giotto var arī aizpildot kontaktformu zemāk

Dāvanu kartes izbraucienam ar jahtu Natalie un Giotto

Atbilstoši izvēlētajam brauciena ilgumam un cenai, iespējams iegādāties dāvanu karti izbraucienam ar jahtu Natalie vai Giotto.

Dāvanu karte braucienam ar jahtu ļaus Jums pārsteigt sev tuvos cilvēkus ar oriģinālu un augstvērtīgu dāvanu. Lai pasūtītu dāvanu karti, zvaniet pa tālruni +371 29214264 (10:00-20:00, Alberts, alberts@arjahtu.lv).

Kur sākas brauciens ar jahtu Natalie un Giotto

Uzkāpšana uz jahtas (brauciena sākums un noslēgums) notiek Pilsētas jahtklubā, Ķīpsalā – var sacīt, pašā Rīgas centrā. Atsevišķi vienojoties, iespējams braucējus uzņemt vai izlaist arī citās jahtu piestātnēs Daugavas krastā, piemēram, Andrejostā.

Jahtas Natalie un Giotto braucienu laiki

Iepriekš saskaņojot, jahtu izklaides braucieni pieejami katru dienu no plkst. 10:00 līdz krēslai (~21:00…23:00). Izbraucienu jāpiesaka un jārezervē savlaicīgi.

Предыдущий Пост:

Следующий Пост: