Dāvanu karte izbraucienam ar jahtu - tikai 35€.
Pasūti dāvanu šeit!

Kutera Nimbus Noma Daugavā

Kutera Nimbus Noma

Braucieni ar kuteri Nimbus 26 Nova

Zviedru ražotāja Nimbus Boats AB 2007. gada modeļa kuteris Nimbus 26 Nova būs labs veids kā gūt asas izjūtas izbraucienā uz ūdens. Tas ir 26 pēdu jeb 8 metrus garš ar jaudīgu 260 z.s. dīzeļdzinēju, kas uz gluda ūdens attīsta ātrumu vairāk nekā solīdu ātrumu – līdz 70 km/h, padarot piestātnē redzamo it kā necilo Nimbus 26 par vilku aitas ādā.

Kutera Nimbus Noma

Ar kuteri Nimbus 26 Nova iespējams doties izbraucienā pa Daugavu, Jūras piekrasti, Buļļupi, Ķīšezeru un Lielupi – kur vien sirds kāro. Tālākus jūras izbraucienus kutera apkalpe nepraktizē.

Atvainojamies par neērtībām, taču 2014. gada sezonā kuteris Nimbus 26 Nova izbraucieniem nebūs pieejams. Lūdzam izvēlēties citu kuteri vai motorjahtu

Atšķirībā no jahtas, kuteri neierobežo tilti. Braucienā ar kuteri varēsit pabūt vietās, kur ar buru jahtu to izdarīt būtu grūti – piemēram – aizbraukt pa Lielupi līdz Majoriem un Slokai, aizbraukt līdz Lielupei pa Buļļupi un atpakaļ pa jūras piekrasti, vai aizbraukt kaut līdz pašai Rīgas HES zem visiem 5 Rīgas tiltiem pāri Daugavai.

Kutera Nimbus Noma

Komforts uz kutera Nimbus 26 Nova

Uz kutera Nimbus 26 Nova ērti un komfortabli jutīsies 6 personas. Maksimālais braucēju skaits, ko akceptē kapteinis, ir 8.

Uz kutera ir plašs kokpits ar salocāmu galdu un atlocāmiem soliem, bet priekšpusē uz klāja ir vēl 2 sēdvietas. Kutera klāja pārsegs sniegs patīkamu ēnu īpaši karstās vasaras dienās. Kutera aizmugurējā daļa ir zem un piemērota iekāpšanai ūdenī peldoties, vai uzkāpšanai uz ūdens motocikla.

Kutera Nimbus 26 Nova nelielajā kajītē ir guļvieta, kambīze (virtuve) ar ēdamgaldu un tualete. Kutera apdare un mēbeles veidotas no koka un ādas.

Kutera Nimbus Noma

Kā pavadīt laiku un ko ņemt līdzi izbraucienā ar kuteri

Tā kā lielāko izbrauciena vērtību naudas izteiksmē veido degviela kutera braukšanas laikā, lietderīgi ieplānot pieturas skaistās vietās, kur nopeldēties, izkāpt krastā un iebaudīt līdzpaņemtās uzkodas un dzērienus.

Kutera Nimbus Noma

Izbraucienā ar kuteri noderēs laikapstākļiem piemērots apģērbs, nepieciešamais peldēšanai, uzkodas, atspirdzinoši dzērieni un viegli apavi. Pārvietošanās pa kutera klāju notiek basām kājām vai sporta apavos ar gaišu zoli. Mēs neiesakām uzturēties uz kutera augstpapēžu apavos, jo tas var būt bīstami. Tāpat līdzi var paņemt labi iepakotus grila piederumus un pašu grilu šašlika cepšanai, ja plānojat garāku izbraucienu ar pieturu kādā pludmalē vai citā atpūtas vietā. Der atcerēties arī par vienreizējās lietošanas plastmasas traukiem.

Vairāk par atpūtu uz ūdens var uzzināt sadaļā → Jautājumi un atbildes

Izbraucienu laiki ar kuteri Nimbus 26 Nova

→ Katru dienu no plkst. 11:00 līdz krēslai (21:00…23:00)
→ Brauciena laiks jāpiesaka iepriekš

Kutera Nimbus Noma

Kutera Nimbus 26 Nova nomas cenas

Lielāko daļu kutera nomas maksas veido degviela. Līdz ar to kutera nomas maksu veido laiks, kas tiek pavadīts kustībā un laiks, kas tiek pavadīts kādā no pieturvietām izbrauciena laikā.

→ Kutera nomas cena kustības laikā – € 200 / h
→ Kutera nomas cena stāvēšanas laikā – € 60 / h
→ Minimālais pasūtījuma apjoms – 2 stundas / € 400

Veicot pasūtījumu, iespējams kombinēt dažādus izbraucienu režīmus pēc izvēles.

Atvainojamies par neērtībām, taču 2014. gada sezonā kuteris Nimbus 26 Nova izbraucieniem nebūs pieejams. Lūdzam izvēlēties citu kuteri vai motorjahtu

Dāvanu kartes izbraucienam ar kuteri Nimbus 26 Nova

Izbraucienam ar kuteri Nimbus 26 Nova piedāvājam iegādāties dāvanu karti. Tā būs oriģināla dāvana un neaizmirstams piedzīvojums Jūsu draugiem, kolēģiem un ģimenei. Atbilstoši izvēlētajam brauciena ilgumam un cenai, sagatavosim un nosūtīsim atbilstošu elektronisku dāvanu karti. Minimālā dāvanu kartes cena – € 440.

Braucēju skaits uz kutera Nimbus 26 Nova

Optimālais braucēju skaits: 6
Maksimālais skaits: 8 braucēji.

Brauciena sākums ar kuteri Nimbus 26 Nova

Kuteris Nimbus 26 Nova bāzējas jahtklubā Andrejsalā.

Предыдущий Пост:

Следующий Пост: