Saulrieta izbraucieni piektdienās un sestdienās - 35€/pers. Rezervē šeit!

Kruīzs ar jahtu pa Karību salām

Jahtas kruīzs Karību salās

Karību salas – no Martinikas līdz Grenadīnām

Kruīza datumi: 2018. gada 04. marts – 14. marts.
Šajos datumos mums rezervēts komfortabls buru katamarāns Lagoon 400.

Izvēlieties, ko vēlies darīt februārī: tīrīt sniegu vai baudīt svaigi spiestu mango sulu palmu ēnā ar smaragdzaļu ūdeni pie kājām un +30° siltu atpūtu uz buru katamarāna – relaksētā kruīzā pa mazajām Antiļu salām, pašos Karību jūras dienvidos?

Pabūsim gan filmas “Karību jūras pirāti” filmēšanas vietās un speciāli šim nolūkam uzbūvētajā ciematā, gan privātajā salā Mustique, kur atpūtušies princis Viljams ar Keitu, savukārt mājas pieder Mikam Džegeram, Polam Makartnijam, Braienam Adamsam, Keitai Mosai, Šanijai Tveinai un Tomijam Hilfigeram. Anglijas karaliene šeit esot bijusi trīs reizes.

Apmeklēsim vienu no labākajām Karību lagūnām – Tobago Cays, kur dzidrajā seklūdenī paveras fantastiska zemūdens pasaule niršanai, snorkelēšanai ar smaragdzaļu ūdeni, koraļļiem, jūras bruņurupučiem un krāsainām zivīm.

Būsim pavisam netālu no Venecuēlas un kādreizējās Latvijas kolonijas – Tobago krastiem.

Allaž ir vērts aizlidot uz kādu vietu un nodzīvot tajā nedēļu, taču jahta paver iespēju vienā ceļojumā pabūt dažādās vietās, turklāt šāda atpūta jau pati par sevi kļūst par īstu piedzīvojumu.

Februāris un marts Karību jūras salās ir labākais gadalaiks atpūtai – pūš vienmērīgi vēji, temperatūra dienā turas ap +29…31°, naktī +20…23°. Maršrutu esam plānojuši tādu, lai varētu pa īstam izbaudīt visu spektru, ko sniedz Karību klimats un daba.

Tā kā laika starpība Latvijā un Karību salās ir 7 stundas, aklimatizācijas nolūkos plānojam atlidot 2 dienas iepriekš – 16. februārī un pie viena veltīt šo laiku Martinikas apskatei.

Rezervēt vietu uz jahtas

Pieteikties kruīzam: +371 29214264

alberts@arjahtu.lv 9:30 - 21:00, Alberts

Plānotais kruīza maršruts

1. diena, 04/03: Martinique, Le Marin

Martinique. Ierašanās Le Marin jahtu ostā salas dienvidos, katamarāna pieņemšana un iekārtošanās.
Sadalīsim pienākumus – kapteiņi pieņems jahtu, pārējie dosies provīzijas sagādē un nodarbosies ar tās izvietošanu uz katamarāna. Pirmā nakts uz jahtas.

Martinikas sala Karību jūrā

2. diena, 05/03: Le Marin >> St. Lucia, Rodney Bay – 25 jūdzes

Agri no rīta dodamies uz dienvidiem, uz St. Lucia salu. Apmetamies Rodney Bay (līcī) uz enkura. Peldamies, ieturam pusdienas krastā un īrējam auto salas apskatei.

Karību kruīza maršruta karte → atvērt lielāku karti (jaunā logā)

3. diena, 06/03: St. Lucia, Rodney Bay >> St. Lucia, Soufrière – 17 jūdzes

Viegls pārgājiens uz St. Lucia salas dienvidu daļu, kur skatam atklāsies Deux Pitons kalni – lielais un mazais. Apmetamies ainaviskā ciemata Soufrière vai tās tuvumā. Ekskursija, pilsētiņa, botāniskais dārzs, ūdenskritumi, avoti, vulkāns un Deux Pitons.

Deux Pitons kalni St.Lucia salā

4. diena, 07/03: St. Lucia, Soufrière >> Bequia, Admiralty Bay – 54 jūdzes

Agri no rīta dodamies 50 jūdžu pārgājienā garām St. Vincent salai uz Bequia (izrunā ‘Bekoué’). Brokastis, pusdienas uz kuģa. Tā kā esam ieradušies citā valstī, mūs sagaida muitas procedūra. Bequia ir vaļu zvejnieku sala. Enkurojamies Admiralty Bay – līcis pie kura izvietojies salas centrs, Port Elisabeth pilsētiņa. Dodamies dzīvīgajās pilsētiņas ielās, bāros un restorāniņos.

5. diena, 08/03: Bequia, Admiralty Bay >> Mayreau vai Union – 29 jūdzes

Tā kā abas salas atrodas ļoti tuvu viena otrai, varam izvēlēties, kurā palikt. Mājīgas pilsētiņas, restorāniņi un tradicionāla maltīte Kreolu gaumē. Uz austrumiem no Union atrodas neliela, gleznaina, privāta sala – Palm island.

6. diena, 09/03: Mayreau vai Union >> Tobago Cays – 5 jūdzes

Pavisam īss pārgājiens uz vienu no brīnišķīgākajām Karību lagūnām – Tobago Cays, ko veido piecas neapdzīvotas, koraļļu rifos ieskautas saliņas. Te ir aizsargāts dabas parks. Noenkurojamies un sākam izbaudīt! Tirkīzzaļš ūdens, baltu smilšu pludmales, koraļļu rifi, jūras bruņurupuči, krāsainas zivtiņas, rajas – paradīze peldēšanai un snorkelēšanai. Pusdienas Petit Bateau pludmalē – lobsteri, barbekjū un citi Kreolu virtuves gardumi.

Jūras bruņurupuči Karību jūrā - Tobago Cays

7. diena, 10/03: Tobago Cays >> Mustique – 20 jūdzes

Dienas pirmo daļu vēl pavadām burvīgajās Tobago Cays lagūnās un dodamies uz atpakaļ Martinikas virzienā, pa ceļam piestājot un pārnakšņojot Mustique – elitāru villu un skaistu pludmaļu rotātā salā. Vakars populārajā “Basil Bar”, kas uzbūvēts uz pāļiem.

8. diena, 11/03: Mustique >> St. Vincent, Wallilabou Bay – 28 jūdzes

Beidzot mēs piestāsim arī šajā zaļajā salā! Jā, un noenkurosimies Cumberland Bay vai Wallilabou Bay, vienā raksturīgākajiem salas līčiem, kur tapušas filmas “Karību jūras pirāti” epizodes. Vakarpusē dodamies krastā apskatīt mājas, kurās tapusi filma.

9. diena, 12/03: St. Vincent >> St. Lucia, Marigot Bay – 43 jūdzes

Atceļā ielūkosimies vēl kādā mājīgā un ainaviski ļoti krāšņā St. Lucia līcī – Marigot Bay. Tur paliksim
uz enkura pa nakti. Vakars, protams, uz salas visā tā krāšņumā.

Koraļļu rifi - Tobago Cays Karību jūrā

10. diena, 12/03: St. Lucia, Marigot Bay >> Martinique, Le Marin – 32 jūdzes

Pēdējais garais pārgājiens starp salām atpakaļ uz Martinique. Pirms došanās jahtu ostā Le Marin vēl izmetam enkuru un nopeldamies St. Anne līcī, kuru ieskauj tradicionālās arhitektūras stilā ieturēts ciemats ar lieliskām pludmalēm.

11. diena, 14/03: Martinique, Le Marin

Agri no rīta līdz 11:00 atbrīvojam jahtu. Izlidošana uz mājām.

Šo plānu lūdzam uztvert nevis kā apstiprinātu vilcienu sarakstu, bet vairāk kā maršruta interesantāko apskates vietu apkopojumu ar piedāvājumu kādā kārtībā mēs tās varētu apmeklēt. Mēs varēsim paši ieviest vēlamās korekcijas uz vietas, ja būs tādas vēlmes. Tāpat jāpatur prātā, ka korekcijas var ieviest laikapstākļi, vēja virziens un jūras stāvoklis.

Katamarāns Lagoon 400

Lagoon 400 būs lielisks un ļoti komfortabls ceļabiedrs. Lagoon 400/450 katamarānus esam pārbaudījuši kruīzos Grieķijā un Horvātijā, zinām kā tie uzvedas un ko no tiem sagaidīt.

Katamarāns Lagoon 400

Uz katamarāna ir 4 divvietīgas kajītes, plašs salons ar pilnvērtīgu virtuves aprīkojumu, traukiem, ledusskapis, gāzes plīts un 12V elektrotīkls, kā arī āra kokpits, kur ieturēt vakariņas ar vīnu un baudīt neaizmirstamus Karību saulrietus. Katrā kajīte ir labierīcības – duša ar karsto ūdeni un tualete. Katamarāna priekšdaļā ir plašs tīkls, kur gulēt, sauļoties un baudīt viļņu šlakstus.

Katamarāns Lagoon 400 plānojums

Rezervēt vietu uz jahtas

Pieteikties kruīzam: +371 29214264

alberts@arjahtu.lv 9:30 - 21:00, Alberts

Kruīza cena

 • Kruīza cena vienai personai – 1280€,
 • pirmais maksājums 50% piesakoties,
 • otrais maksājums 50% – līdz 15.02.2018.

Cenā ietilpst:

 • katamarāna īre – viena vieta divvietīgā kajītē un kapteiņa pakalpojumi

Papildus:

 • personiskie izdevumi,
 • degviela, ostu maksas, kuģa kase ~150€/pers.,
 • lidojums līdz Martinique, Fort-de-France (lidostas kods: FDF) ~630€/pers.,
 • vienreizējs “departure tax” St. Vincent & Grenadines un St. Lucia,
 • jahtas drošības depozīts ~70€/pers. Šo naudu saņemsim atpakaļ.

Pieteikšanās kruīzam

Pārējā informācija un pieteikšanās pa tālruni +371 29214264 vai e-pastu: izbraucieni@arjahtu.lv

  Предыдущий Пост:

  Следующий Пост: