Saulrieta izbrauciens piektdien, 22. septembrī
no Rīgas centra - tikai 35€. Rezervē vietas šeit!

Izbrauciens ar jahtu uz Bolderāju pa Buļļupi

Izbraucieni ar jahtu pa Buļļupi

Jahtu Noma un izbraucieni ar jahtu.

Buļļupe savieno Lielupi un Daugavu. Ja nevaram vai negribam iebraukt jūrā, tad uz Rīgu ar jahtu varam nokļūt caur Buļļupi. Lielajām jahtām ērtāk uz Rīgu braukt ir caur jūru, jo braucot pa Buļļupi ir jāšķērso Bolderājas tilts, kuram pa apakšu nevar izbraukt, jo traucē jahtas masts. Protams, esam mastu cēluši nost un pēc tilta atkal cēluši atpakaļ, tomēr tas prasa apmēram trīs stundas nopietna darba. Pie tam masta nolaišana vēl ir iespējama trijatā, bet masta pacelšanā neiztikt bez četriem spēcīgiem vīriem, tādēļ savā ziņā jūtamies iesprostoti starp Bolderājas tiltu un Lielupes dzelzceļa tiltu.

Braukšana ar motoru līdz Bolderājai aizņem vienu stundu, bet šo posmu veikt tādā tempā ir neprāts, jo pa ceļam ir ļoti daudz skaistu vietu, ko ir jāapskata lēnām burājot. Šajā posmā ir plašas teritorijas ar nosacīti neskartu dabu, tuvākā civilizācija atsevišķās vietās ir vairāku kilometru attālumā un uz šejieni piekļūt var tikai pa ūdeni ar laivu vai arī ilgi brienot pa džungļiem, purviem un garām niedrēm, tomēŗ piekraste te ir ļoti skaista. Buļļupē varam atrast ļoti daudzas nosacīti neskartas pludmales vai klusas un romantiskas ainavas niedru ielokā. Burāšana Buļļupē ir mazāk izplatīta kā Lielupē, te vairāk pārvietojās ar motorlaivām un kuteriem.

Izbraucienu iespējas ar jahtu un braucienu cenas var noskaidrot sadaļā → Jahtu Īre vai pa tālruni +371 29214264 (8:00 – 22:00, Alberts).

Предыдущий Пост:

Следующий Пост: