Saulrieta izbraucieni piektdienās un sestdienās - 35€/pers. Rezervē šeit!

Ar jahtu no Lielupes uz Rīgu

Burājot Daugavā pie Vanšu tilta

Burājam ar jahtu no Lielupes uz Rīgu!

Jahtu Noma un izbraucieni ar jahtu.

Kas gan var būt stilīgāk, kā ierasties uz drauga dzimšanas dienas pirti ar jahtu? Tā kā pirts atrodas pie pašas Daugavas un ir aprīkota ar labiekārtotu piestātni, tad nolēmām doties uz turieni pa ūdeni.

Izbraucam pa Lielupi jūrā un dodamies Daugavas virzienā. No Lielupes pieņemšanas bojas līdz Daugavas pieņemšanas bojai ir jāburā apmēram 3 stundas, protams, viss ir atkarīgs no vēja stipruma un virziena. Iebraucam mazliet tālāk jūrā, lai apbrauktu piekrastē izvietotos tīklus un dodamies Rīgas virzienā. Gaišā dienas laikā Mangaļsalas molu var redzēt jau no Lielupes ietekas.

Tumsā varam redzēt tikai bākas signāllampas. Iebraucam Daugavā un uzreiz saprotam, ka esam pilsētā. Te visur ir bojas un citas zīmes un regulāri kursē lielie kuģi un prāmji. Uz ūdens priekšroka ir tiem, kam ir ierobežotākas manevrēšanas spējas, tādēļ mazās motorlaivas mums dod ceļu, bet mēs dodam ceļu lielajiem tankeriem un “atomzemūdenēm”. Savukārt, vienāda izmēra un vienādu manevrēšanas spēju jahtas savstarpēji mijiedarbojās ievērojot labās rokas principu, respektīvi, ja mums vējš pūš no labās puses, tad mums ir priekšroka.

Daugavas krasti vairumā ir klāti ar akmeņiem, tādēļ pirmā drošā pietura ir iespējama Bolderājas vai Mangaļsalas jahtklubā, kuri atrodas dažu jūdžu braucienā no jūras līča. Liela daļa Daugavas krastu līdz pat Vanšu tiltam ir pilna ar industriāla rakstura būvēm un ar ļoti ierobežotām iespējām droši pietauvoties krastā.

Ar jahtu Anno Domini Daugavā pie Vanšu tilta

Burājot pa vējam līdz Vanšu tiltam nonākam stundas laikā, ja ir pretvējš, tad burāšana šādos apstākļos aizņem trīs un vairāk stundas. Ja izmantojam motoru, tad stundas laikā esam Andrejostā. Vislabāk man patīk ar jahtu apmeklēt Rīgu tad, kad ir kādi svētki, piemēram, Baltās naktis vai kāds festivāls Andrejsalā.

Izbraucienu iespējas ar jahtu un braucienu cenas var noskaidrot sadaļā → Jahtu Noma vai pa tālruni +371 29214264 (8:00 – 22:00, Alberts).

Предыдущий Пост:

Следующий Пост: