Dāvanu karte izbraucienam ar jahtu - tikai 35€.
Pasūti dāvanu šeit!

Burājam šopingā ar jahtu

Jahtas atklātā jūrā

Jahtu Noma un izbraucieni ar jahtu.

Braucot ar auto vienmēr var apstāties pie kāda veikala vai benzīntanka un nopirkt visu, kas nepieciešams tālākajam ceļojumam. Iepirkšanās tūre ar jahtu ir mazliet komplicētāka. Ar jahtu nav iespējams apstāties uz katra stūra, pie tam katrā upes līkumā neatradīsiet veikalu vai benzīntanku, tādēļ visu nepieciešamo pārtiku un atribūtiku ir ieteicams iegādāties savlaicīgi. Tomēr braukšana uz lielveikalu ar auto nav tik interesanta kā burāšana ar jahtu pa Lielupi.

Pa šoseju no jahtas piestātnes līdz RIMI ir apmēram pieci kilometri. Pa upi sanāk mazliet garāks ceļš, jo šajā posmā Lielupe met nelielu līkumu. Ja neizmantojam motoru, bet tikai buras un burāšanas meistarību, tad šo attālumu varam veikt nepilnas stundas laikā, bet ja gadās pretvējš, tad šīs pašas distances veikšanai var būt nepieciešamas pat divas stundas. Ar motoru šos nepilnos 10 kilometrus varam veikt aptuveni 30 minūtēs.

Startējam no piestātnes, pabraucam garām Rivera jaunbūvēm un Skautu Ostai. Pirms zvejnieku kolhoza nogriežamies pa labi, iebraucam mazā un šaurā Lielupes kanāliņā, kur vietas pietiek tikai divām cieši blakus esošām jahtām. Šajā kanālā visapkārt ir ar niedrēm apaugušas salas, uz kurām esot aizsargājamās putnu ligzdošanas vietas. Šis kanāls ir īsākais veids kā ātri nokļūt lielajā Lielupē. Izbraucam no kanāla tieši pretī Baltajai kāpai un griežam pa labi un dodamies Lielupes akvaparka virzienā.

Līdz akvaparkam gan ar jahtu aizbraukt nevar, jo pa ceļam ir vilciena tilts. Ar motorlaivu vai ļoti mazu buru jahtu ir iespējams pabraukt zem tilta, bet ar lielām jahtām tiltam izburāt cauri nav iespējams, jo traucē jahtas masts. Pie dzelzceļa tilta ir jahtklubs, kurā varam droši atstāt jahtu un doties ar kājām uz Rimi, uz akvaparku, uz Hesburgeri, uz Narvesenu, uz Neste vai uz disko bāru TRIO.

Jahtas nomas maksa sākot no 50€ stundā.
Izbraucienu iespējas ar jahtu un braucienu cenas var noskaidrot sadaļā → Jahtu Noma vai pa tālruni +371 29214264 (8:00 – 22:00, Alberts).

Предыдущий Пост:

Следующий Пост: