Dāvanu karte izbraucienam ar jahtu - tikai 35€.
Pasūti dāvanu šeit!

Unikāla prakses iespēja uz jahtas

Jahtas remonts

Prakse uz jahtas Anno Domini

Ik gadu aprīlis un maijs ir jahtas Anno Domini remontdarbu mēnesis. Šajā laika posmā ir jāpaspēj jahtu sagatavot burāšanas sezonai, jo pirmie starti paredzēti jau maija beigās. Aprīļa sākumā veicām jahtas apsekošanu un secinājām, ka ir jāmaina neliela daļa klāja dēļu jahtas kreisajā pusē. Šāda rakstura darbus esam veikuši arī citus gadus, tāpēc pieredze mums netrūkst. Esam apzinājuši visu šī gada darbu apjomu un secinājuši, ka līdz sezonas sākumam to visu pabeigsim un jau pirmajās sacensībās varēsim startēt pilnās burās.

Šogad esam nolēmuši jahtas sagatavošanas darbos iesaistīt arī jauniešus. Mēs vēlamies uzrunāt profesionālās vidusskolas un to audzēkņus, kuri vēlētos kārtot mācību praksi uz jahtas Anno Domini. Atkarībā no skolēna vecuma un profesionālajām iemaņām, mēs varam piemeklēt gan vienkāršus darbus, piemēram, krāsošanu vai slīpēšanu līdz pat vissarežģītākajiem galdniecības darbiem, tajā skaitā iespēju precīzi un profesionāli strādāt ar tādiem roku instrumentiem kā kalts, ēvele un zāģis. Kas gan var būt aizraujošāk, kā nomainīt skolas telpas pret svaigu gaisu un nopietnu un atbildīgu darbu.

Darbus iespējams veikt gan darba dienās, gan brīvdienās. Priekšroku dosim tiem, kas darbā varēs izmantot savus instrumentus. Nopietnākajiem palīgiem pēc remontdarbu veiksmīgas pabeigšanas piedāvāsim bezmaksas izbraucienu ar jahtu Anno Domini pa Lielupi un
Jūras piekrasti.

Jahtu Noma

Предыдущий Пост:

Следующий Пост: